Hakkımızda


RADEL Kuruluş felsefesinde yer alan Dürüst, ilkeli ve yenilikçi ticaret anlayış ile gelişimi amaçlamış ve sektörde kendine has tarzı ile haklı yerini almıştır.

Kurucuları ve Personeli Elektrik Malzemeleri piyasasında 20 yılı aşkın teknik ve ticari tecrübesi ve üretici firmaların desteği ile birlikte sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Portföyünde bulunan; Taahhüt firmaları, Proje Mühendislik firmaları, Endüstriyel kuruluşların, Yaşam alanlarının, Spor komplekslerinin, Sağlık ve Eğitim kuruluşlarının Elektrik alt yapı tedariğini gerçekleştirmiş ve müşterilerinin güvenilir Elektrik malzemeleri ürün sağlayıcıları arasında yer almıştır.

RADEL, Ürün portföyünde; kalitesi ve markasını piyasada kabul ettirmiş üretici kuruluşların; A.G. ve O.G. tüm elektrik malzemeleri, enerji kabloları, şalt malzemeleri, topraklama ve paratoner sistemlerinin üreticisinden temin ederek müşterilerine sorunsuz bir şekilde ulaştırması konusunda, uzman ve tecrübeli kadrosu ile müşterilerinin projelerindeki ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

RADEL, sizlere güvenilir, zamanında ve ihtiyaçlarınızın tam karşılığı olan hizmeti sunmayı ilke edinerek “Yükselen çizginizin Güçlü Partneri” olmuştur.